• Magazín o termostavbách v Česku
  Termostavby.cz

  Magazín o termostavbách v Česku

 • Magazín o termostavbách v Česku
  Termostavby.cz

  Magazín o termostavbách v Česku

 • Magazín o termostavbách v Česku
 • Magazín o termostavbách v Česku
 • Termostavby
 • Web

Posilovna pro zaměstnance

Na spokojenost zaměstnanců má vliv mnoho faktorů. Není to jenom plat, pracovní prostředí a vztahy ve firmě, ale také doplňující služby, které mohou zvýšit jejich výkonnost a motivaci. K takovým službám patří například firemní posilovna.

Vlastní místo na cvičení se hodí do jakéhokoliv odvětví. Ať už vlastníte průmyslovou firmu, nebo vaši zaměstnanci pracují v kanceláři, mít místo pro aktivní odpočinek ocení všichni. Ještě lépe, pokud je přímo ve firmě a zaměstnanci si tak můžou dát přestávku a znovu nabrat síly k práci. Už jste rozhodnutí o tom, že si posilovnu pořídíte, ale nevíte jak začít? S tím vám pomůžeme.

Důležitou součástí každé posilovny je podlaha z kvalitního materiálu, která musí být schopná unést těžké posilovací stroje a časté padání činek. Skvělým řešením je epoxidodová podlaha, která všechny tyto nároky s přehledem splní. Navíc je relativně levná, takže vám zůstanou potřebné zdroje na nákup veškerého vybavení.

A i s tím vám umíme poradit. Ať už potřebujete trenažery, posilovací stroje, nebo jenom činky, doporučíme vám obchod Fitness ČR, který nabízí profesionální přístroje a jiné pomůcky pro vaši posilovnu. Jejich sortiment je opravdu široký, takže si můžete sestavit firemní posilovnu přesně podle vašich představ. Mohou vám dodat také potřebnou sportovní výživu a v případě potřeby i oblečení.

(Average rating NAN on 0 rating)

Nejčtenější nové články

 • Jak na vybavení koupelen? Tipy a rady

  Vybavení koupelny není tak úplně jednoduché, jak se může zdát. Předchází tomu spousta plánování, přemýšlení o rozmístění jednotlivých kusů nábytku a samozřejmě také samotný výběr. Nachystali jsme si pro vás několik rad, díky kterým zvládnete vybavit svou koupelnu levou zadní.

  koupelnová stěna

  (Average rating NAN on 0 rating)

  Číst dál...

 • Dveře nejdou zavřít – co dělat teď?

  Mít své vlastní místo, kde můžete pobývat, je základem každé spořádané rodiny. Krásný a vybavený dům tvoří domov a rodina v něm sdílí různé zážitky a spoustu pozitivních emocí. Ne vždy je ale tráva zelená a a dům, který nemá žádné interiérové dveře je buďto sídlem agentů anebo jinak divný. Minimálně na záchodě je každý vděčný za své soukromí a za to, že se může zavřít a mít místnost jen pro sebe.

  nedovíravé dveře

  (Average rating NAN on 0 rating)

  Číst dál...

 • Domácí vířivka pro 8 osob - ideální na večírky

  Přiznejme si to - i malá vířivka je naprosto boží. Co může být lepšího, než po náročném dni skočit do vyhřáté vířivky? Co třeba skočit do vyhřáté vířivky s partou přátel? Takový luxus si může dovolit málokdo - obzvlášť, pokud chce opravdu kvalitní vířivku. V tomto článku vám dáme tip na jedny z těch nejlepších vířivek na světě. A třeba se pro ně i rozhodnete.

  (Average rating NAN on 0 rating)

  Číst dál...

 • Viděli jste pivní set v akci? Určitě jej pořiďte!

  Pivní sety využijí jak majitelé veřejných prostor, tak i obyčejní lidé, kteří shánějí pěkné posezení na zahradu. Jsou alternativou obyčejných laviček, u kterých se dá pohodlně jíst, hrát stolní hry a nebo si jenom povídat s přáteli. O těchto a dalších důvodech budeme mluvit v tomto článku.

  (Average rating NAN on 0 rating)

  Číst dál...

 • Proč zvolit průmyslové antistatické podlahy?

  Do průmyslového provozu můžete zvolit nespočet různých podlahových materiálů. Máte na výběr z epoxidových a polyuretanových stěrek a mnohem více. Jsou ale odvětví, která vyžadují aplikaci antistatické podlahy. Pokud si nejste touto volbou ještě úplně jistí, pokračujte ve čtení a dozvíte se víc.

  (Average rating NAN on 0 rating)

  Číst dál...

Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo / Zpracovatel: Filip Bartoš