LED reklama v interiéru

V naší společnosti stále panují názory, že interiérová reklama je pouze pro společnosti s B2C modelem prodeje, že u B2B se to nevidí. Opak je ale pravdou a i pro firmy, které nenabízí své produkty či služby konečnému zákazníku, ale třeba velkým firmám, může i interiérová LED reklama pomoci.

interiérová LED reklama v obchodním domě

V interiéru reklama samozřejmě není tolik viditelná, jako reklamní pylony, které stávají před sídlem firmy, ale i tak se jedná o potencionálně mocný nástroj, díky kterému je možno při vyjednávání s obchodními partnery převrhnout jazýček vah na Vaši stranu.

Představte si situaci, ve které si pozvete na schůzku člověka, se kterým plánujete uzavřít výhodné partnerství. Nicméně Vaše společnost nemusí být ani tak známá, má jen omezené možnosti marketingu, protože to se v několika B2B firmách prostě stává, a i když můžete být na trhu pár let, tak se Vám pořád nepovedl žádný větší průlom, který by firmu pozvedl jinam. Pokud máte kancelářské prostory, vyvěste si tam blikající logo, nejlépe do zasedací místnosti, ve které se budou odehrávat Vaše vyjednávání. Člověk, kerý byl na schůzku pozván, si bude při pohledu na LED logo personifikovat Vaši společnost, nasadí jí lidskou tvář a ani s Vámi tak nebude jednat jako s nějakým byrokratickým kolosem. Proč by taky nevěřil společnosti, které věříte Vy natolik, že ji necháváte hrdě a s blikotem viset nad hlavami? 

LED reklama v interiéru

 Výhody LED reklamy v interéru

 • může Vám pomoci s poměrem úspěch/neúspěch
 • zkrášluje prostředí, pokud je vybírána střídmě
 • konkurence Vám ji bude závidět

Reklamní LED panely v interiéru často vídáme i v obchodních domech a taky to tím pádem hodně přidává na pocitech, že jsou obchoďáky tím neblyštivějším, co se v kapitalistické společnosti nachází. Samozřejmě všeho s mírou. Představte si Vaši společnost jako Vánoční stromeček. Když jej neobvěsíte světýlkama, tak bude vypadat, jako každý jiný strom, kterých je v lese spousta. Na druhou stranu se při přemrštění světelných reklam bude zdát, že Vám jde jen o ta světýlka a člověk neuvidí kmen Vaší společnosti. Každopádně LED reklamu v interiéru je lepší mít, než nemít.

(Average rating 0 on 0 rating)

Nejčtenější nové články

 • Jak na vybavení koupelen? Tipy a rady

  Vybavení koupelny není tak úplně jednoduché, jak se může zdát. Předchází tomu spousta plánování, přemýšlení o rozmístění jednotlivých kusů nábytku a samozřejmě také samotný výběr. Nachystali jsme si pro vás několik rad, díky kterým zvládnete vybavit svou koupelnu levou zadní.

  koupelnová stěna

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Dveře nejdou zavřít – co dělat teď?

  Mít své vlastní místo, kde můžete pobývat, je základem každé spořádané rodiny. Krásný a vybavený dům tvoří domov a rodina v něm sdílí různé zážitky a spoustu pozitivních emocí. Ne vždy je ale tráva zelená a a dům, který nemá žádné interiérové dveře je buďto sídlem agentů anebo jinak divný. Minimálně na záchodě je každý vděčný za své soukromí a za to, že se může zavřít a mít místnost jen pro sebe.

  nedovíravé dveře

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Domácí vířivka pro 8 osob - ideální na večírky

  Přiznejme si to - i malá vířivka je naprosto boží. Co může být lepšího, než po náročném dni skočit do vyhřáté vířivky? Co třeba skočit do vyhřáté vířivky s partou přátel? Takový luxus si může dovolit málokdo - obzvlášť, pokud chce opravdu kvalitní vířivku. V tomto článku vám dáme tip na jedny z těch nejlepších vířivek na světě. A třeba se pro ně i rozhodnete.

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Viděli jste pivní set v akci? Určitě jej pořiďte!

  Pivní sety využijí jak majitelé veřejných prostor, tak i obyčejní lidé, kteří shánějí pěkné posezení na zahradu. Jsou alternativou obyčejných laviček, u kterých se dá pohodlně jíst, hrát stolní hry a nebo si jenom povídat s přáteli. O těchto a dalších důvodech budeme mluvit v tomto článku.

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Proč zvolit průmyslové antistatické podlahy?

  Do průmyslového provozu můžete zvolit nespočet různých podlahových materiálů. Máte na výběr z epoxidových a polyuretanových stěrek a mnohem více. Jsou ale odvětví, která vyžadují aplikaci antistatické podlahy. Pokud si nejste touto volbou ještě úplně jistí, pokračujte ve čtení a dozvíte se víc.

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo / Zpracovatel: Filip Bartoš