Dveře / vrata

Mít své vlastní místo, kde můžete pobývat, je základem každé spořádané rodiny. Krásný a vybavený dům tvoří domov a rodina v něm sdílí různé zážitky a spoustu pozitivních emocí. Ne vždy je ale tráva zelená a a dům, který nemá žádné interiérové dveře je buďto sídlem agentů anebo jinak divný. Minimálně na záchodě je každý vděčný za své soukromí a za to, že se může zavřít a mít místnost jen pro sebe.

nedovíravé dveře

Pokračovat ve čtení

Jak se chránit před ohněm?

V první řadě si hlídat, aby se volně nezakládal oheň. To ale v některých případech není možné kontrolovat, a proto musíte svou obranu proti požáru rozšířit. Jednou z možností jsou protipožární uzávěry.

Pokračovat ve čtení

Součástí plotu je také brána

Postavili jste nový pot kolem vašeho rodinného domu, ale pořád nevíte, jaký typ brány použít? Jste na správné adrese, tento článek poslouží jako návod, jak postupovat při výběru nové brány. Dále vám nabídnu přehledné srovnání jednotlivých druhů, abyste se v nich lépe vyznali.

Pokračovat ve čtení

Co jsou vrata?

Vrata jsou průchozím bodem, umístěným mezi zdmi tak, aby se dalo procházet pouze přes vrata. Vrata mohou být buďto dekorativní nebo funkční. V tom druhém případě jejich funkčnost závisí zcela na tom, zda jsou schopny bránit v průchodě osobám, jejichž přítomnost není na území za bránou požadována. 

Sekční vrata společnosti Spedos

Pokračovat ve čtení

Co jsou dveře?

Dveře jsou pohyblivý mechanismus používaný k odepření přístupu do místa, které je jimi opatřeno, nebo naopak k povolení povolaným osobám v tom, aby se do uzavřeného místa mohli dostat. Bývají jimi opatřeny například budovy, auta a pokoje. Dveře slouží jako preventivní opatření proti krádežím nebo také proti šíření požárů a uchování soukromí individuálního jedince. Větším dveřím se v češtině říká vrata.

dveře s izolačními vlastnostmi

Pokračovat ve čtení

Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4