Chraňte se před požárem

Požáry jsou velmi nebezpečné jak pro lidi, tak pro budovy. Hrozí ztráty na majetku i na životech a poroto je dobré se proti takovým událostem co nejlépe chránit. A začít rovnou u dveří.

Jasnou volbou jsou protipožární dveře. Je to typ dveří, který rozděluje budovy na jednotlivé požární úseky a tím brání požáru v tom, aby se rozšířil po celém objektu. Tím dochází k minimalizaci škod. Dveře se vyrábí jak posuvné, tak otočné a můžete si tak vybrat, jaké jsou ty nejlepší pro vás a vaši budovu. Využití najdou dveře proti požárům snad ve všech typech veřejných budov. Běžně je uvidíte v hotelech, nemocnicích, školách i logistických a průmyslových centrech. Vidíte, že se používají tam, kde se pohybuje velké množství lidí a kde hrozí opravdu velké nebezpečí vznícení. Tím, že dveře rozdělí budovu na mnoho úseků, se riziko šíření vzniklého požáru omezí na minimum. Díky tomu, že jsou protipožární dveře využitelné v tolika typech budov, se vyrábějí v různých stylech, barvách i rozměrech. Ve většině případů přímo na míru.

Požární dveře otevíravé

 

My doporučujeme protipožární dveře od firmy SPEDOS. Jejich dveře mají v kategorii EW a EI požární odolnost 15 až 30 minut. Nabízejí také kouřotěsné provedení. Dveře jejich výroby jsou navíc certifikovány v České republice i na Slovensku. Kromě samotné výroby nabízejí také dlouhodobý servis v Česku i na Slovensku a to naprosto kdykoliv. Pro maximální prodloužení životností vašich dveří a zajištění jejich nejlepšího fungování také provádějí pravidelné kontroly provozuschopnosti.

(Average rating 0 on 0 rating)

Nejčtenější nové články

 • Jak na vybavení koupelen? Tipy a rady

  Vybavení koupelny není tak úplně jednoduché, jak se může zdát. Předchází tomu spousta plánování, přemýšlení o rozmístění jednotlivých kusů nábytku a samozřejmě také samotný výběr. Nachystali jsme si pro vás několik rad, díky kterým zvládnete vybavit svou koupelnu levou zadní.

  koupelnová stěna

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Dveře nejdou zavřít – co dělat teď?

  Mít své vlastní místo, kde můžete pobývat, je základem každé spořádané rodiny. Krásný a vybavený dům tvoří domov a rodina v něm sdílí různé zážitky a spoustu pozitivních emocí. Ne vždy je ale tráva zelená a a dům, který nemá žádné interiérové dveře je buďto sídlem agentů anebo jinak divný. Minimálně na záchodě je každý vděčný za své soukromí a za to, že se může zavřít a mít místnost jen pro sebe.

  nedovíravé dveře

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Domácí vířivka pro 8 osob - ideální na večírky

  Přiznejme si to - i malá vířivka je naprosto boží. Co může být lepšího, než po náročném dni skočit do vyhřáté vířivky? Co třeba skočit do vyhřáté vířivky s partou přátel? Takový luxus si může dovolit málokdo - obzvlášť, pokud chce opravdu kvalitní vířivku. V tomto článku vám dáme tip na jedny z těch nejlepších vířivek na světě. A třeba se pro ně i rozhodnete.

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Viděli jste pivní set v akci? Určitě jej pořiďte!

  Pivní sety využijí jak majitelé veřejných prostor, tak i obyčejní lidé, kteří shánějí pěkné posezení na zahradu. Jsou alternativou obyčejných laviček, u kterých se dá pohodlně jíst, hrát stolní hry a nebo si jenom povídat s přáteli. O těchto a dalších důvodech budeme mluvit v tomto článku.

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Proč zvolit průmyslové antistatické podlahy?

  Do průmyslového provozu můžete zvolit nespočet různých podlahových materiálů. Máte na výběr z epoxidových a polyuretanových stěrek a mnohem více. Jsou ale odvětví, která vyžadují aplikaci antistatické podlahy. Pokud si nejste touto volbou ještě úplně jistí, pokračujte ve čtení a dozvíte se víc.

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo / Zpracovatel: Filip Bartoš