Celoskleněné dveře a jejich programy

Celoskleněné dveře nejen dobře vypadají, ale mají také spoustu výhod a zvláštních vlastností, díky kterým jsou skvělým doplňkem veřejných budov.

Většinou se dodávají v automatické variantě a není tedy potřeba, aby s nimi procházející lidé přišli do fyzického kontaktu. Tím se výrazně sníží potřeba častého leštění proskleným dveří, protože na ně nikdo nemusí sahat. Automatické dveře mají také výhodu v tom, že brání vnitřek budovy před hlukem a prachem zvenčí. Pokud tedy zvažujete dveře například pro nemocnice, jsou celoskleněné posuvné dveře ideální volbou a to nejen pro vstup do budovy, ale i uvnitř.

Celoskleněné posuvné dveřeZdroj: Spedos.cz

Pro posuvné dveře jsou také vyvíjeny speciální programy, které usnadňují jejich řízení a umožňují či zamezují přístup různým osobám. Například firma Spedos své dveře vybavuje digitálním přepínačem, který rozlišuje hned několik programů. Východ, který umožňuje projít pouze osobám, které odcházejí z budovy. Automat, který se otevírá pro všechny. Programy Otevřeno a Zavřeno umožňují buď trvalé otevření nebo uzavření dveří pro všechny. Program Zima plní svoji funkci v chladnějších obdobích, kdy otevírá dveře pouze do určité šířky. Do nemocnic se vyrábějí také přepínače, které umožňují dveře buď vypnout, nebo povolit vstup pouze povolaným osobám či lůžkům.

(Average rating 0 on 0 rating)

Nejčtenější nové články

 • Jak na vybavení koupelen? Tipy a rady

  Vybavení koupelny není tak úplně jednoduché, jak se může zdát. Předchází tomu spousta plánování, přemýšlení o rozmístění jednotlivých kusů nábytku a samozřejmě také samotný výběr. Nachystali jsme si pro vás několik rad, díky kterým zvládnete vybavit svou koupelnu levou zadní.

  koupelnová stěna

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Dveře nejdou zavřít – co dělat teď?

  Mít své vlastní místo, kde můžete pobývat, je základem každé spořádané rodiny. Krásný a vybavený dům tvoří domov a rodina v něm sdílí různé zážitky a spoustu pozitivních emocí. Ne vždy je ale tráva zelená a a dům, který nemá žádné interiérové dveře je buďto sídlem agentů anebo jinak divný. Minimálně na záchodě je každý vděčný za své soukromí a za to, že se může zavřít a mít místnost jen pro sebe.

  nedovíravé dveře

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Domácí vířivka pro 8 osob - ideální na večírky

  Přiznejme si to - i malá vířivka je naprosto boží. Co může být lepšího, než po náročném dni skočit do vyhřáté vířivky? Co třeba skočit do vyhřáté vířivky s partou přátel? Takový luxus si může dovolit málokdo - obzvlášť, pokud chce opravdu kvalitní vířivku. V tomto článku vám dáme tip na jedny z těch nejlepších vířivek na světě. A třeba se pro ně i rozhodnete.

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Viděli jste pivní set v akci? Určitě jej pořiďte!

  Pivní sety využijí jak majitelé veřejných prostor, tak i obyčejní lidé, kteří shánějí pěkné posezení na zahradu. Jsou alternativou obyčejných laviček, u kterých se dá pohodlně jíst, hrát stolní hry a nebo si jenom povídat s přáteli. O těchto a dalších důvodech budeme mluvit v tomto článku.

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Proč zvolit průmyslové antistatické podlahy?

  Do průmyslového provozu můžete zvolit nespočet různých podlahových materiálů. Máte na výběr z epoxidových a polyuretanových stěrek a mnohem více. Jsou ale odvětví, která vyžadují aplikaci antistatické podlahy. Pokud si nejste touto volbou ještě úplně jistí, pokračujte ve čtení a dozvíte se víc.

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo / Zpracovatel: Filip Bartoš