Celoskleněné dveře a jejich programy

Celoskleněné dveře nejen dobře vypadají, ale mají také spoustu výhod a zvláštních vlastností, díky kterým jsou skvělým doplňkem veřejných budov.

Většinou se dodávají v automatické variantě a není tedy potřeba, aby s nimi procházející lidé přišli do fyzického kontaktu. Tím se výrazně sníží potřeba častého leštění proskleným dveří, protože na ně nikdo nemusí sahat. Automatické dveře mají také výhodu v tom, že brání vnitřek budovy před hlukem a prachem zvenčí. Pokud tedy zvažujete dveře například pro nemocnice, jsou celoskleněné posuvné dveře ideální volbou a to nejen pro vstup do budovy, ale i uvnitř.

Celoskleněné posuvné dveřeZdroj: Spedos.cz

Pro posuvné dveře jsou také vyvíjeny speciální programy, které usnadňují jejich řízení a umožňují či zamezují přístup různým osobám. Například firma Spedos své dveře vybavuje digitálním přepínačem, který rozlišuje hned několik programů. Východ, který umožňuje projít pouze osobám, které odcházejí z budovy. Automat, který se otevírá pro všechny. Programy Otevřeno a Zavřeno umožňují buď trvalé otevření nebo uzavření dveří pro všechny. Program Zima plní svoji funkci v chladnějších obdobích, kdy otevírá dveře pouze do určité šířky. Do nemocnic se vyrábějí také přepínače, které umožňují dveře buď vypnout, nebo povolit vstup pouze povolaným osobám či lůžkům.

(Average rating NAN on 0 rating)
Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4