Servis vratových systémů a kde jej pořídit

Občas se stává, že dveře či vrata nejsou provozuschopné kvůli stěží předpokládaným problémům a to může vyvolat spoustu potíží, přeci jen jsou to vstupní prostory. U průmyslových závodů tímto vzniká ještě více potíží, kvůli odstávce a to může výrazně poznamenat hospodářský výsledek.

Servis vrat školenými profesionály

Poruchové systémy vrat

Turnikety a otočné dveře

U turniketů a otočných dveří to takový problém není, jelikož často bývají vybaveny bočními dveřmi, právě pro případ poruchy či jako nouzový východ, ale i tak se to nevidí rádo. Největší komplikace může nastat, pokud jsou otočné dveře poruchové právě v momentě, kdy se uvnitř nachází osoby. I takové situace mohou nastat a někdy to musí řešit někdo povolanější či dokonce hasiči. Tomuto lze ale částečně předcházet pravidelnými preventivními prohlídkami

Automatické dveře

Porucha automatických dveří také není příjemná. Naštěstí automatické dveře provází možnost manuálního otevření, aby se nemohlo stát, že by budova nebyla průchozí.

Garážová sekční vrata

Pokud nastanou komplikace při otvírání garážových sekčních vrat, pak je též nutná co nejrychlejší oprava. 

 

Opravy vratových systémů Spedos

Společnost Spedos a. s. má kromě své nabídky dveří a vratových systémů i možnost servisu. Pro minimalizování Vašich nákladů a zvýšení spokojenosti s postupem zajišťují servisní zásah do jednoho dne a to po celý rok včetně víkendů a svátků. Chlubí se největší servisní sítí, co se týče vratových systémů, v Česku i na Slovensku. Kromě opravy se též můžete domluvit na renovaci či revitalizaci. Profesionálně školení technici mají vždy v dodávce výběr nejporuchovějších dílů a jsou tedy schopni zasáhnout téměř kdykoliv. 

Kontroly provozuschopnosti 

Kromě havarijního servisu nabízí Spedos i pravidelné preventivní prohlídky.

 • prodlužuje výdrž systémů
 • zmenšuje riziko poruchy
 • oprava nalezených problémů ihned
 • 1-4 prohlídky za rok

Neváhejte se obrátit na společnost Spedos, pokud se obáváte poruch zařízení vratových systémů včetně protipožárních dveří. Prioritou pro firmu stále zůstává záruční servis na jeho kvalitu kladou obrovský důraz.

(Average rating 0 on 0 rating)

Nejčtenější nové články

 • Jak na vybavení koupelen? Tipy a rady

  Vybavení koupelny není tak úplně jednoduché, jak se může zdát. Předchází tomu spousta plánování, přemýšlení o rozmístění jednotlivých kusů nábytku a samozřejmě také samotný výběr. Nachystali jsme si pro vás několik rad, díky kterým zvládnete vybavit svou koupelnu levou zadní.

  koupelnová stěna

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Dveře nejdou zavřít – co dělat teď?

  Mít své vlastní místo, kde můžete pobývat, je základem každé spořádané rodiny. Krásný a vybavený dům tvoří domov a rodina v něm sdílí různé zážitky a spoustu pozitivních emocí. Ne vždy je ale tráva zelená a a dům, který nemá žádné interiérové dveře je buďto sídlem agentů anebo jinak divný. Minimálně na záchodě je každý vděčný za své soukromí a za to, že se může zavřít a mít místnost jen pro sebe.

  nedovíravé dveře

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Domácí vířivka pro 8 osob - ideální na večírky

  Přiznejme si to - i malá vířivka je naprosto boží. Co může být lepšího, než po náročném dni skočit do vyhřáté vířivky? Co třeba skočit do vyhřáté vířivky s partou přátel? Takový luxus si může dovolit málokdo - obzvlášť, pokud chce opravdu kvalitní vířivku. V tomto článku vám dáme tip na jedny z těch nejlepších vířivek na světě. A třeba se pro ně i rozhodnete.

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Viděli jste pivní set v akci? Určitě jej pořiďte!

  Pivní sety využijí jak majitelé veřejných prostor, tak i obyčejní lidé, kteří shánějí pěkné posezení na zahradu. Jsou alternativou obyčejných laviček, u kterých se dá pohodlně jíst, hrát stolní hry a nebo si jenom povídat s přáteli. O těchto a dalších důvodech budeme mluvit v tomto článku.

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Proč zvolit průmyslové antistatické podlahy?

  Do průmyslového provozu můžete zvolit nespočet různých podlahových materiálů. Máte na výběr z epoxidových a polyuretanových stěrek a mnohem více. Jsou ale odvětví, která vyžadují aplikaci antistatické podlahy. Pokud si nejste touto volbou ještě úplně jistí, pokračujte ve čtení a dozvíte se víc.

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo / Zpracovatel: Filip Bartoš