Chcete váš dům vidět z výšky?

Jestli se chcete podívat, jak váš dům vypadá z výšky, můžete si otevřít Google mapy. A nebo si pořídit dron s kamerou a udělat si vlastní, živé záběry.

Ještě jste o dronech neslyšeli? Jedná se trend posledních několika let. Jsou to vlastně "hračky" na ovládání, podobně jako autíčka nebo vrtulníky. Drony jsou ale často vyrobeny k daleko více účelům, než jenom ke hraní nebo k účasti na soutěžích. Využití nachází jak v amaterské, tak i profesionální filmařině.

Pokud sledujete Youtube, nebo podobné platformy, určitě už jste viděli plynulé záběry z ptačího pohledu, které zabírají celou krajinou. Možná vás překvapí, že k natáčení nejspíš nebyla použita drahá hollywoodská technika, ale obyčejný dron, který si může pořídit úplně každý. Samozřejmě, některé drony s kamerou, které se používají k natáčení větších a dražších filmů, často stojí i několik desítek tisíc korun. Jsou na ně totiž mnohem větší požadavky, než na obyčejné malé drony. Očekává se od nich kvalitnější obraz, který je promítnutelný i na plátně v kině, záběr větší oblasti a mnohem delší doba letu.

Drony pro běžné použití jsou naopak menší, mnohem levnější, ale také mají kratší dobu letu. Ale pro obyčejné krátkodobé létání, jehož výsledkem nemá být další oscarovský trhák, vystačí s přehledem. Jenom si dejte pozor na to, kde dron pouštíte. V určitých oblastech je pouštění dronů zakázané a z nepovoleného létání mohou vzniknout pěkné problémy. Také si dejte pozor na pády, hlavně zezačátku. Doporučuje se prvních pár letů držet při zemi, než ovládání dostanete pořádně do ruky. 

Ze záběrů, které při létání natočíte, pak můžete poskládat super sestřih, který bude vypadat dobře, i kdyby na něm byla jenom vaše střecha.

(Average rating 0 on 0 rating)

Nejčtenější nové články

 • Jak na vybavení koupelen? Tipy a rady

  Vybavení koupelny není tak úplně jednoduché, jak se může zdát. Předchází tomu spousta plánování, přemýšlení o rozmístění jednotlivých kusů nábytku a samozřejmě také samotný výběr. Nachystali jsme si pro vás několik rad, díky kterým zvládnete vybavit svou koupelnu levou zadní.

  koupelnová stěna

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Dveře nejdou zavřít – co dělat teď?

  Mít své vlastní místo, kde můžete pobývat, je základem každé spořádané rodiny. Krásný a vybavený dům tvoří domov a rodina v něm sdílí různé zážitky a spoustu pozitivních emocí. Ne vždy je ale tráva zelená a a dům, který nemá žádné interiérové dveře je buďto sídlem agentů anebo jinak divný. Minimálně na záchodě je každý vděčný za své soukromí a za to, že se může zavřít a mít místnost jen pro sebe.

  nedovíravé dveře

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Domácí vířivka pro 8 osob - ideální na večírky

  Přiznejme si to - i malá vířivka je naprosto boží. Co může být lepšího, než po náročném dni skočit do vyhřáté vířivky? Co třeba skočit do vyhřáté vířivky s partou přátel? Takový luxus si může dovolit málokdo - obzvlášť, pokud chce opravdu kvalitní vířivku. V tomto článku vám dáme tip na jedny z těch nejlepších vířivek na světě. A třeba se pro ně i rozhodnete.

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Viděli jste pivní set v akci? Určitě jej pořiďte!

  Pivní sety využijí jak majitelé veřejných prostor, tak i obyčejní lidé, kteří shánějí pěkné posezení na zahradu. Jsou alternativou obyčejných laviček, u kterých se dá pohodlně jíst, hrát stolní hry a nebo si jenom povídat s přáteli. O těchto a dalších důvodech budeme mluvit v tomto článku.

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Proč zvolit průmyslové antistatické podlahy?

  Do průmyslového provozu můžete zvolit nespočet různých podlahových materiálů. Máte na výběr z epoxidových a polyuretanových stěrek a mnohem více. Jsou ale odvětví, která vyžadují aplikaci antistatické podlahy. Pokud si nejste touto volbou ještě úplně jistí, pokračujte ve čtení a dozvíte se víc.

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo / Zpracovatel: Filip Bartoš