Domácí vodárna pro rodinný dům i na chatu

... a nejen tam. Používat domácí vodárnu je ekonomicky efektivní a s příchodem větších a větších such, kdy se voda zdražuje, je lepší se napojit na vlastní zdroj vody, tedy buďto na studnu, na vrt nebo třeba na říčku, co protká vaším pozemkem.

domácí vodárna Calpeda

K čemu je domácí vodárna?

Vést vodu do domácnosti nám tedy umožňuje domácí vodárna v kombinaci s ponorným čerpadlem, které může být specializováno právě buďto do studní nebo do vrtů. Umístění vodárny je vzhledem k chladným zimám na našem území důležité. Je vhodné, aby byly v místnosti, kde nebudou obtěžovat svým hlasitým zvukem motorku, ale aby v nich voda nezamrzala. Čerpadlo můžeme použít samostatně, pokud je našim cílem zvýšit tlak vody, který jde z vodovodu.

Kam vodárnu umístit?

Při umístění čerpadla a vodárny bychom měli také myslet na to, že čerpadlo s přibývající vzdáleností ztrácí svou sílu, takže tahat vodu z rybníčku ve vedlejší vesnici se může ukázat jako těžko proveditelné. Při nákupu je také nutné, aby prodejce nabízel servis a měl dostupné všechny náhradní díly k čerpadlům, které nabízí. 

Jak vodárnu vybrat?

Velikost investice zvažte podle účelu, pro které zařízení kupujete. Jestli si ho budete instalovat na chatu a používat jen občas během léta, tak si určitě nemusíte kupovat, žádné profesionální výrobky za desítky tisíc. Pokud bude domácí vodárna čerpat vodu dennodenně v rodinném domě a její využití bude hodně časté, měli byste zvážit investici do dražší vodárny s vyšším výkonem, která bude zvládat i ty nejnáročnější zadané úkoly.

Od koho koupit domácí vodárnu?

Prodejců domácích vodáren a obdobného sortimentu je poměrně dost, stačí si chvíli procházet výsledky vyhledávače. Pokud bychom ale zvážili všechny podmínky, které jsme si tady zmínili, tak vodárny a čerpadla vhodné pro všechny i s odborným poradenstvím, které bude zahrnovat konzultaci Vám na míru, nabízí společnost HELÍSEK stavební s.r.o. Tento přední zlínský prodejce domácích vodáren, tlakových nádob a čerpadel je opravdovým odborníkem, a proto se po něm začínají shánět i ostatní regiony po celé České republice.

(Average rating 0 on 0 rating)

Nejčtenější nové články

 • Jak na vybavení koupelen? Tipy a rady

  Vybavení koupelny není tak úplně jednoduché, jak se může zdát. Předchází tomu spousta plánování, přemýšlení o rozmístění jednotlivých kusů nábytku a samozřejmě také samotný výběr. Nachystali jsme si pro vás několik rad, díky kterým zvládnete vybavit svou koupelnu levou zadní.

  koupelnová stěna

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Dveře nejdou zavřít – co dělat teď?

  Mít své vlastní místo, kde můžete pobývat, je základem každé spořádané rodiny. Krásný a vybavený dům tvoří domov a rodina v něm sdílí různé zážitky a spoustu pozitivních emocí. Ne vždy je ale tráva zelená a a dům, který nemá žádné interiérové dveře je buďto sídlem agentů anebo jinak divný. Minimálně na záchodě je každý vděčný za své soukromí a za to, že se může zavřít a mít místnost jen pro sebe.

  nedovíravé dveře

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Domácí vířivka pro 8 osob - ideální na večírky

  Přiznejme si to - i malá vířivka je naprosto boží. Co může být lepšího, než po náročném dni skočit do vyhřáté vířivky? Co třeba skočit do vyhřáté vířivky s partou přátel? Takový luxus si může dovolit málokdo - obzvlášť, pokud chce opravdu kvalitní vířivku. V tomto článku vám dáme tip na jedny z těch nejlepších vířivek na světě. A třeba se pro ně i rozhodnete.

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Viděli jste pivní set v akci? Určitě jej pořiďte!

  Pivní sety využijí jak majitelé veřejných prostor, tak i obyčejní lidé, kteří shánějí pěkné posezení na zahradu. Jsou alternativou obyčejných laviček, u kterých se dá pohodlně jíst, hrát stolní hry a nebo si jenom povídat s přáteli. O těchto a dalších důvodech budeme mluvit v tomto článku.

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Proč zvolit průmyslové antistatické podlahy?

  Do průmyslového provozu můžete zvolit nespočet různých podlahových materiálů. Máte na výběr z epoxidových a polyuretanových stěrek a mnohem více. Jsou ale odvětví, která vyžadují aplikaci antistatické podlahy. Pokud si nejste touto volbou ještě úplně jistí, pokračujte ve čtení a dozvíte se víc.

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo / Zpracovatel: Filip Bartoš