• Termostavby
 • Zahrada

Parková lavička s opěradlem na zahradu, proč ne?

Prázdniny nám začínají klepat na dveře a spolu s nimi taky pravidelné grilovačky na zahradě. Ty budou ještě příjemnější se super zahradní lavičkou.

kovová zahradní lavička

Kovová zahradní lavička je klasika. Snad každý, kdo vlastní zahradu, alespoň jednu takovou má a jestli ne, měl by to rychle napravit. V létě se totiž nic nevyrovná sezení na sluníčku s pořádně vychlazeným drinkem a knížkou. Lavičky se také hodí na grilovačky s přáteli, tam už jich možná ale budete potřebovat o něco více. Záleží na počtu lidí a také na množství pití. 

Často ale narážíme na puritány, kteří tvrdí, že že na zahradě můžete mít jenom specificky zahradní lavičky. S tím my zásadně nesouhlasíme a už delší dobu s takovými lidmi vedeme studenou válku. U nás bojujeme za to, aby lidé používali parkové lavičky na zahradách a zahradní lavičky v parcích bez toho, aniž by je někdo odsuzoval. Zde je našich pár důvodů, proč si za svým názorem stojíme.

 1. Je to jenom lavička 

Jasně, asi na ní hlavně přes léto budete trávit spoustu času a stane se jedním z nejvytíženějších kusů nábytku, ale pořád je to jenom lavička. Na zahradě se na ní sedí stejně dobře jako v parku nebo na nádraží. Nekažte si zážitek ze sezení kvůli prkotinám, lidi.

     2. Parkové lavičky bývají větší, než zahradní

V parku se totiž počítá s větším množstvím lidí, které musí jedna lavička pojmout a proto bývají větší a často také udrží větší hmotnost. Takže pokud patříte k fanouškům sezení na klíně, můžete lavičku zatěžovat jak chcete a nic jí to neudělá. A to se obzvlášť na větších zahradních oslavách velice hodí.

    3. Dva důvody stačí

Ne, vážně. Dva důvody nám opravdu stačí proto, abychom si za svým názorem stáli. Na lavičkách nikde není nálepka, že se jedno vyloženě o parkovou nebo zahradní. Nikdo nečeká, až si pořídíte parkovou lavičku a dáte si ji na zahradu, aby na vás mohl zavolat policii ze třech okresů. Pokud se vám zalíbila dětská lavička, není důvod, proč byste na ní nemohli sedět jako dospělák. Ve světě laviček nejsou žádná pravidla!

kovová zahradní lavička

Štítky: forplast parkové lavičky městský mobiliář výroba parkových laviček parková lavička zahrada

(Average rating 0 on 0 rating)

Nejčtenější nové články

 • Jak na vybavení koupelen? Tipy a rady

  Vybavení koupelny není tak úplně jednoduché, jak se může zdát. Předchází tomu spousta plánování, přemýšlení o rozmístění jednotlivých kusů nábytku a samozřejmě také samotný výběr. Nachystali jsme si pro vás několik rad, díky kterým zvládnete vybavit svou koupelnu levou zadní.

  koupelnová stěna

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Dveře nejdou zavřít – co dělat teď?

  Mít své vlastní místo, kde můžete pobývat, je základem každé spořádané rodiny. Krásný a vybavený dům tvoří domov a rodina v něm sdílí různé zážitky a spoustu pozitivních emocí. Ne vždy je ale tráva zelená a a dům, který nemá žádné interiérové dveře je buďto sídlem agentů anebo jinak divný. Minimálně na záchodě je každý vděčný za své soukromí a za to, že se může zavřít a mít místnost jen pro sebe.

  nedovíravé dveře

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Domácí vířivka pro 8 osob - ideální na večírky

  Přiznejme si to - i malá vířivka je naprosto boží. Co může být lepšího, než po náročném dni skočit do vyhřáté vířivky? Co třeba skočit do vyhřáté vířivky s partou přátel? Takový luxus si může dovolit málokdo - obzvlášť, pokud chce opravdu kvalitní vířivku. V tomto článku vám dáme tip na jedny z těch nejlepších vířivek na světě. A třeba se pro ně i rozhodnete.

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Viděli jste pivní set v akci? Určitě jej pořiďte!

  Pivní sety využijí jak majitelé veřejných prostor, tak i obyčejní lidé, kteří shánějí pěkné posezení na zahradu. Jsou alternativou obyčejných laviček, u kterých se dá pohodlně jíst, hrát stolní hry a nebo si jenom povídat s přáteli. O těchto a dalších důvodech budeme mluvit v tomto článku.

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

 • Proč zvolit průmyslové antistatické podlahy?

  Do průmyslového provozu můžete zvolit nespočet různých podlahových materiálů. Máte na výběr z epoxidových a polyuretanových stěrek a mnohem více. Jsou ale odvětví, která vyžadují aplikaci antistatické podlahy. Pokud si nejste touto volbou ještě úplně jistí, pokračujte ve čtení a dozvíte se víc.

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Číst dál...

Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo / Zpracovatel: Filip Bartoš